• Temposervis
 • služby
 • servisní koncept
 • financování vozidel
 • kontakty
 • češtinaenglishdeutsch
  • FLEET MANAGEMENT
  • FLEET FULL SERVICE
  • OPERATIVNÍ LEASING
  • FIREMNÍ AUTOPŮJČOVNA / CAR SHEARING
  • TEMPOSERVIS PARTNER

  12345

  Auto Rava, s. r. o.

  « zpět

  Adresa
  Prosecká 8/47, Praha 8, 180 00

  Kontaktní osoba
  Pavel Václavík

  Telefon
  603 432 684

  E-mail
  autorava@autorava.cz

  WWW
  www.autorava.cz

   servis osobních vozů servis užitkových vozů pneuservis lakovna klempírna klimatizace smluvní partner pojišťoven

  Na trhu fungujeme již od roku 1990, kdy byla firma založena nejprve jako sdružení dvou živnostníků a posléze jako standartní s.r.o.. V roce 1998 jsme změnili společníka a současně došlo k výraznému posunu ve vybavení servisu. Přistavěli jsme nové kanceláře, přijímací místnost a skladové prostory. Rozvoj firmy se začal ubírat směrem k maximální profesionalitě, odbornosti, kvalitě a hlavně ke špičkovým dodavatelům náhradních dílů.

   

  V současné době disponujeme týmem zkušených mechaniků, diagnostiků, karosářů, lakýrníků a autoelektrikářů, nabízíme: obvyklý servis všech značek vozidel,  generální opravy motorů a převodovek, výměny autoskel, kompletní servis klimatizace, geometrie,  opravy vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel, prodej nových a repasovaných vstřikovačů + čerpadel, vyřízení  pojistných událostí, STK a emise, pneuservis, autopůjčovna, odtahová služba.

   

  Klientům se věnujeme zásadně individuálně a vždy se pro ně snažíme nalézt nejlepší řešení. Neexistuje takřka neopravitelná závada. Našim cílem je kvalita, vysoká úroveň služeb, férovost a spolehlivost. Provozujeme 20 náhradních vozidel, odtahovku, zajišťujeme kompletní likvidaci pojistných událostí, spravujeme významné vozové parky, disponujeme vlastní lakovnou, pneuservisem a opravujeme VŠECHNO kvalitně a se zárukou!

   

  Oba společníci se na chodu firmy aktivně podílí komunikací s klienty a neschovávají se za přijímacího technika bez znalostí a pravomocí.

   

  Vzhledem k velké poptávce služeb našeho autoservisu, jsme pro Vás v roce 2007 otevřeli novou pobočku Autorava autorizovaný BOSCH DIESEL SERVIS v ulici Čerpadlová 252, Praha 9, a současně tímto splnili velmi náročná kritéria firmy Bosch a stali se součástí celosvětové sítě Bosch Servis. V roce 2010 jsme, v rámci restrukturalizace, otevřeli další samostatnou dílnu pro servis dodávek a malých nákladních automobilů, disponující špičkovou laserovou 3D geometrií.

   

  Tým Autoravy velmi děkuje za přízeň a spokojenost svým dosavadních klientů a pevně věříme v jejich rozšiřující se okruh. Snad na našich stránkách naleznete veškeré informace pro Vás podstatné a v případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailu: autorava@autorava.cz.


  TEMPOSERVIS CZ a.s., Točitá 1964/34, Praha 4, Krč, CZ 140 00 tel./fax: 272 681 039

  Tisk Doporučit stránku Temposervis na Google+ Temposervis na LinkedIn