• Temposervis
 • služby
 • servisní koncept
 • financování vozidel
 • kontakty
 • češtinaenglishdeutsch
  • FLEET MANAGEMENT
  • FLEET FULL SERVICE
  • OPERATIVNÍ LEASING
  • FIREMNÍ AUTOPŮJČOVNA / CAR SHEARING
  • TEMPOSERVIS PARTNER

  12345

  Ambrož Auto

  « zpět

  Adresa
  Strojírenská 2212/30
  Žďár nad Sázavou, 591 01

  Kontaktní osoba
  Radovan Slaný, Jan Irovský

  Telefon
  566 620 498

  E-mail
  ambrozauto-servis@email.cz

  WWW
  www.ambrozauto.cz

   servis osobních vozů servis užitkových vozů pneuservis klimatizace

  naše firma byla založena v roce 1988 jako první soukromá opravna osobních automobilů ve Žďáře nad Sázavou a to převážně značky Škoda a produkce, která byla trhem dříve nabízena. Pamětníci, kteří k nám jezdí dlouhá léta vzpomenou, že původní název byl ASA Service Pavel Ambrož.

  Jsme malá rodinná firma s dlouholetou tradicí a našim hlavním zájmem bylo a je slušné jednání se zákazníkem a služby pro každého.

  Náš autosalon je otevřen od roku 1996. V současné době vám nabízíme zprostředkování nových vozů Renault, Dacia a Citroen od autorizovaných prodejců. Dále ojetých vozů v našem nově otevřeném autobazaru, který se nachází hned vedle budovy autosalonu.Dodáváme na přání i ojetá vozidla od našich ověřených partnerů. Máme dále širokou nabídků nových motocyklů, čtyřkolek, scooterů a elektrokol za skvělé ceny.

  Od 1.1. 2014 jsme nezávislou společností, která nadále nabízí špičkové služby s tradicí již 26 let na trhu. Máme nejen široký sortiment autodílů, pneumatik a příslušenství, ale dalších produktů za ceny, které vás mile překvapí.

  Nabízíme opravy vozidel všech běžných značek osobních a užitkových vozů.

  Předem stanovená cena, informace prostřednictvím sms o ukončení opravy, ochranné obaly ve vozidle, odvoz ve městě zdarma a mnoho dalších je u nás běžným standardem. Zákazník, který odjíždí spokojený, je pro nás prioritou.

  Nabízíme provedení garančního servisu vozidel všech značek za použití předepsaných originální autodílů a maziv u vozidel v záruce výrobce včetně potvrzení garanční knížky a to za hodinovou sazbu 320 Kč/ hod. bez DPH mechanické práce! Dodáváme originální i schválené neoriginální díly TOP kvality, které jsou shodné s originálem a je možné tyto díly použít i v záruce výrobce. To vše bez ztráty záruky! Díly používáme od našich prověřených dodavatelů, jako Auto Kelly a další.

  Informace pro všechny zákazníky Renault a Dacia!

  Každý zákazník značek Renault a Dacia může od 1.1. 2014 i nadále využívat všech kvalitních služeb našeho  autoservisu. Provádíme veškerý garanční servis vozidel v záruce výrobce včetně potvrzení garanční knížky a řešení záručních závad !    

  Vozidla Renault a Dacia po záruce vám nově opravíme za bezkonkurenčí cenu 320 Kč/hod. bez DPH mechanické práce. Rozšířili jsme nově sortiment neoriginálních dílů, příslušenství a pneumatik za nízké ceny.


  TEMPOSERVIS CZ a.s., Točitá 1964/34, Praha 4, Krč, CZ 140 00 tel./fax: 272 681 039

  Tisk Doporučit stránku Temposervis na Google+ Temposervis na LinkedIn